slide
EN RU LT

Dokumentų tvirtinimas

Vertimų tvirtinimas ir dokumentų legalizavimas
Viena svarbiausių vertimo biuro teikiamų paslaugų – vertimų tvirtinimas. Mūsų biure vertimai tvirtinami biuro antspaudu arba notariškai pagal nustatytus reikalavimus. Dokumentą tvirtinant notariškai, vertimas rišamas arba su originaliu dokumentu, arba su notariškai patvirtinta jo kopija-nuorašu. Tam, kad notaras galėtų padaryti dokumento nuorašą ar patvirtintų dokumentą, būtinas dokumento originalas – Jis pateikiamas notarui. Dokumento originalas turi būti teisingai įformintas  – ant dokumento turi būti jį išdavusios įstaigos antspaudas, dokumentą išdavusio asmens parašas ir išdavimo data.
 
Norint sutaupyti Jūsų laiko, mūsų vertimų biuras Vilniuje pasirūpinsi dokumentų legalizavimu
Dokumento patvirtinimo ar legalizavimo pažyma (Apostille) reikia tam, kad vienoje valstybėje išduoti oficialūs dokumentai galiotų kitoje valstybėje. Gavę Jūsų įgaliojimą, pateikiame dokumentą legalizuoti ir grąžiname jį jau su dokumento tvirtinimo pažyma (Apostille).
Lietuvoje išduotus dokumentus patvirtinti apostille galite Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje (J. Tumo-Vaižganto g. 2, 105 kabinetas, LT-01511 Vilnius). Telefonas pasiteiravimui: +370 (5) 236 2613.
Dokumentai priimami darbo dienomis 9-12 val., atiduodami 13-17 val. Lankytojų priėmimo laikas: 9-12 val. Dokumentai negali būti pateikiami paštu.
Dokumentai legalizuojami ne vėliau kaip per 5 darbo dienas (laikas gali būti pratęstas, jeigu reikia patikrinti dokumento tikrumą).
Notaro mokestis už vieno dokumento legalizavimą ar patvirtinimą pažymą (Apostille) - 19 EUR.
Apostilė – konsulinė pažyma, kuria oficialiai patvirtinamas parašo tikrumas, dokumentą pasirašiusiojo asmens pareigos ir, kai reikia, dokumente esančio antspaudo arba ženklo tapatumas, atitinkanti pridedamą prie 1961 m. spalio 5 d. Hagos konvencijos dėl užsienio valstybėse išduotų dokumentų legalizavimo panaikinimo esantį pavyzdį.
Apostilės dokumentas, kitaip tariant,  yra patvirtinimo patvirtinimas. Apostile galima tvirtinti tiek originalą, tiek ir prieš tai notaro patvirtintą originalo kopiją. Užtikriname, kad dokumentai su apostile galioja visose valstybėse, prisijungusiose prie 1961 m. spalio 5 d. Hagos konvencijos dėl užsienio valstybėse išduotų dokumentų legalizavimo panaikinimo.
Legalizuojami ir tvirtinami pažyma (Apostille) šie dokumentai:
·         išduodami valstybės ir savivaldybių jurisdikcijai priklausančių valstybės ir savivaldybių institucijų arba valstybės ir savivaldybių pareigūnų, įskaitant ir tuos dokumentus, kuriuos išduoda prokuroras, teismo pareigūnas arba teismo sprendimus vykdantis asmuo;
·         fizinių asmenų pasirašytų dokumentų oficialūs patvirtinimai: dokumentų registracijos arba jų buvimo tam tikrą dieną patvirtinimai; parašų oficialūs ir notariniai liudijimai;
·         administraciniai dokumentai;
·         notariniai aktai.

Adresas:
Kareivių g. 19-196
(4 aukštas)
LT-09133 Vilnius
Mob. +37065247400 
        +37069804759
El. paštas:
info@vertimu-biuras.lt
Svetainės:
www.vertimu-biuras.lt
www.tvb-vertimai.lt
Viber+37069804759
WhatsApp+37069804759


My status

Susisiekite su mumis!
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
Klausimas
Saugos kodas *
CAPTCHA
* Privalomi laukai
2010-2023 © UAB "Tarptautinių vertimų biuras"