slide
EN RU LT

Dokumentų vertimas

Dokumentų vertimas reikalauja ne tik užsienio kalbos žinių, bet ir teisinių konkrečios srities įgūdžių, todėl dokumentų vertimas patikimas atitinkamos srities specialistui (medikui, teisininkui, mokytojui ir t. t.), o kalbos taisyklingumą ir teksto stilių užtikrina kvalifikuotas redaktorius. Paslaugos teikimo laikotarpis yra derinamas individualiai su kiekvienu klientu. Dokumentų vertimas - tai paslauga, kai vertėjai raštu verčia dokumentus į Jūsų nurodytą kalbą. Ši paslauga reikalinga keliaujant, vykstant studijuoti ar dirbti.

Mūsų vertimų biuras Vilniuje gali versti daugiau nei 57 kalbų dokumentinius tekstus. Įvertinę jūsų poreikius ir lūkesčius, pasiūlysime jums geriausią konkrečios srities vertėją, teikiantį operatyvias ir kokybiškas paslaugas.

Platus verčiamų dokumentų sąrašas

Dirbame su įvairaus pobūdžio dokumentiniais tekstais, todėl išversime tiek medicininių įrašų knygutes, tiek nekilnojamojo turto pardavimo sutartis, tiek užsienio vizas ar paso informaciją. 

Mūsų vertimų biuras Vilniuje taip pat verčia baigiamuosius darbus, referatus ir kitus mokslinius dokumentus. Kadangi esame subūrę įvairių sričių specialistus, vertimo darbus teikiame vertėjui, turinčiam profesinių žinių konkrečioje mokslo srityje. Siekdami užtikrinti verčiamų dokumentų saugumą, visų savo įmonės darbuotojų prašome pasirašyti konfidencialumo sutartis, kurios užtikrina, kad dokumente esanti informacija nebus atskleista tretiesiems asmenims. 

Įgyvendiname Jūsų reikalavimus

Jei klientas pageidauja, konkretus vertimas gali būti maketuojamas, siekiant įgyvendinti originalaus dokumento struktūrą. Siekdami atitikti net ir išrankiausio kliento poreikius, kiekvienam vertimui skiriame ypatingą dėmesį, todėl patikėdami dokumentus mūsų įmonei, galite būti visiškai tikri, kad šie bus išversti tiksliai, aiškiai ir atitiks visus pasirinktos kalbos reikalavimus. 

Išverstų dokumentų tvirtinimas

Dokumentų vertimas gali būti tvirtinamas vertimų biure arba notaro parašu. Jei notarinis patvirtinimas nėra reikalingas, konkretus dokumentas tvirtinamas mūsų biuro antspaudu ir su jūsų tekstu dirbusio vertėju parašu – pasirašydamas vertėjas patvirtina, kad dokumentas yra išverstas tiksliai ir jame nėra melagingos informacijos. Kitaip sakant, vertėjas patvirtina, kad yra susipažinęs su Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 235 straipsniu, kuriame yra apibrėžiama vertėjo atsakomybė už melagingą tekstą. Nors vertimo biuro tvirtinimas neatitinka aukščiausių oficialumo reikalavimų, vis dėlto šiuo būdu patvirtinti dokumentai yra palankiai vertinami daugelyje valstybinių institucijų, pvz., „Sodroje“ ar teismuose. 

Jei vertimų biuro patvirtinimo neužtenka, tuomet dokumento originalas, jo vertimas ir vertėjo parašas yra tvirtinamas notaro. Paprastai notarinis vertimų patvirtinimas yra reikalingas piliečio statusą apibrėžiantiems dokumentams, pvz., asmens tapatybės dokumentams, gimimo, santuokos, ištuokos ar mirties liudijimams, diplomams ir t. t., įforminti. Jei dokumentas yra tvirtinamas notariškai, vertimas yra rišamas su originaliu dokumentu arba su šio dokumento kopija-nuorašu. Beje, dokumento originalas privalo būti teisiškai įformintas, t. y. ant konkretaus dokumento privalo būti antspaudas, priklausantis jį išdavusiai įstaigai, išdavimo data ir asmens, išdavusio dokumentą, parašas. Jei norite, kad notaras patvirtintų vertėjo parašą, privalote pateikti dokumento originalą, tai reiškia, kad šiuo atveju dokumento kopijos nepakaks.

Esant būtinybei, dokumentų vertimas gali būti atliekamas skubos tvarka. Skubus dokumentų vertimas pas mus atliekamas be papildomo antkainio.

Jei Jums reikalingas dokumentų vertimas Vilniuje – kreipkitės į mūsų vertimų biurą, suteiksime visą reikiamą informaciją, padėsime pasirinkti teisingą sprendimą!

Jei Jūs domina asmens dokumentų vertimas Vilniuje, daugiau informacijos rasite:

http://www.vertimu-biuras.lt/lt/asmens-dokumentu-vertimas-70

Adresas:
Kareivių g. 19-196
(4 aukštas)
LT-09133 Vilnius
Mob. +37065247400 
        +37069804759
El. paštas:
info@vertimu-biuras.lt
Svetainės:
www.vertimu-biuras.lt
www.tvb-vertimai.lt
Viber+37069804759
WhatsApp+37069804759


My status

Susisiekite su mumis!
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
Klausimas
Saugos kodas *
CAPTCHA
* Privalomi laukai
2010-2023 © UAB "Tarptautinių vertimų biuras"