slide
EN RU LT

Medicininių dokumentų vertimas

Medicininių dokumentų vertimas - itin populiarėjanti vertimų sritis, kadangi pastaruoju metu vis dažnėja gydymas užsienyje, todėl atsirado poreikis atlikti medicininių dokumentų vertimus. Mūsų vertimų biurui tenka versti medicinines pažymas, įvairius išrašus, išvadas, praktiškai į visas kalbas, bet dažniausiai klientai kreipiasi dėl medicininių dokumentų vertimų iš lietuvių į anglų, rusų ir lenkų kalbas.

Vertimų biuras “Tarptautinių vertimų biuras” siūlo savo klientams profesionalius aukštos kokybės medicininių dokumentų vertimus.

Medicininių dokumentų vertimas yra viena iš sudėtingiausių vertimo sričių, kuriai reikia ypač gilių žinių ir patirties visose medicinos srityse. Kiekviena medicinos sritis gali turėti savo unikalią terminologiją, todėl medicininius dokumentus gali tik versti itin aukšto lygio specialistai.

Medicininių dokumentų vertimas sudėtingas ir dėl to, kad atliekant tokį vertimą, vertėjas susiduria su daugybę specializuotų terminų, santrumpų. Dauguma medicininių vertimų sudaro gydytojo pažymos, kurios yra rašytos ranka, o tai vertėjui labai apsunkina suvokimą ir ypač terminų iššifravimą. Todėl tokių dokumentų vertimas kaip taisyklė kainuoja truputį brangiau negu kiti vertimai. Vertėja turi ne tik tikslai ir be klaidų išversti minėtas pažymas, bet ir įskaityti kas jose parašyta, tinkamai parinkti terminus, o tai sudėtingas darbas, reikalaujantis ilgesnio laiko vertimui ir didelės vertėjo atsakomybės.

Medicininių dokumentų vertimas atliekami vertėjų, turinčių medicininį išsilavinimą ir žinančių medicininę terminologiją.

Vertimų biuras Vilniuje “Tarptautinių vertimų biuras” atliks medicininius, farmacinius, biologinius ir biocheminius vertimus.

Pas mus atliekami šių medicininių dokumentų vertimai:

  • medicininių išrašų, pažymų, epikrizių ir t.t. vertimai
  • medicininių apžiūrų išvadų, protokolų vertimai
  • medicininės įrangos naudojimo instrukcijų vertimai (aprašymus, naudojimo vadovus, prezentacijas ir reklamines medžiagas)
  • medicininių preparatų aprašų vertimai
  • vakcinacijos įrašo vertimai
  • medicininių produktų pristatymo bukletų vertimai
  • farmacinių produktų dokumentacijos vertimai
  • klinikinių tyrimų ataskaitų vertimai
  • referatų ir prezentacijų vertimai
  • medicininės įrangos tinklalapių vertimai


Medicininių dokumentų vertimas mūsų biure bus atliktas per trumpiausią laiką. 

Jei Jums reikalingas medicininių dokumentų vertimas, mūsų vertimo biuras Jums padės!
 
SVARBUMedicininiai vertimai – specifinė sritis, versdami medicininius dokumentus dirbame individualiai su kiekvienu klientu, užtikriname ne tik aukštą vertimo kokybę bet ir visišką turimos informacijos konfidencialumą.
 
 
 
 
 
 

Adresas:
Kareivių g. 19-196
(4 aukštas)
LT-09133 Vilnius
Mob. +37065247400 
        +37069804759
El. paštas:
info@vertimu-biuras.lt
Svetainės:
www.vertimu-biuras.lt
www.tvb-vertimai.lt
Viber+37069804759
WhatsApp+37069804759


My status

Susisiekite su mumis!
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
Klausimas
* Privalomi laukai
2010-2011 © UAB "Tarptautinių vertimų biuras"